|test
top

     

Przyjęcia okolicznościowe

Zachęcamy do kontaktu z event managerem restauracji:

[email protected] lub tel. 577 454 334

Elegancka kolacja w gronie najbliższych, uroczysty obiad komunijny, a może lunch dla  współpracowników? Willa Biała to doskonałe miejsce na organizację przyjęcia  okolicznościowego w wyjątkowych wnętrzach, które na długo zapadnie w pamięci.

W trosce o komfort Państwa gości, wszystkie spotkania powyżej 10 osób odbywają się  wewnątrz restauracji, ale do dyspozycji pozostają oczywiście nietuzinkowe balkony i tarasy ze  stolikami.

Wyśmienita kuchnia, profesjonalna obsługa i kompleksowa organizacja to elementy, które  doceniają nasi klienci. W zależności od indywidualnych potrzeb, przygotujemy kameralne  spotkanie, a nawet przyjęcie koktajlowe dla 200 osób! Aby dopełnić klimat wydarzenia,  proponujemy urokliwe dekoracje ze świeżych kwiatów na życzenie – koszt jednego bukietu,  przygotowanego w wybranej przez Państwa kolorystyce, to 120 zł. Oferujemy nietuzinkowe  menu, a także bogatą kartę win, koktajli czy trunków i – choć nie ma możliwości wnoszenia  do lokalu własnych napojów alkoholowych – jesteśmy przekonani, że w Willi Białej każdy  znajdzie coś dla siebie.

Zapewniamy staranne przygotowanie wydarzenia oraz obsługę kelnerską na najwyższym poziomie, dlatego do każdej rezerwacji powyżej 6 osób wliczony jest serwis w wysokości 10%.

Zachęcamy do kontaktu z event managerem restauracji:

[email protected] lub tel. 577 454 334,
który pomoże skomponować niepowtarzalne menu, dobrać odpowiednie trunki i z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, iż przygotowane przez nas oferty obejmują wyłącznie koszt jedzenia – napoje oraz alkohol rozliczane są według spożycia gości.