|test
top
Rezerwacja online
-
-
Kontakt
Sending request ....

Potwierdzenie rezerwacji gwarantowane wyłącznie po zwrotnym kontakcie mailowym lub telefonicznym Managera.

Rezerwacje powyżej 10 osób email: [email protected] lub pod numerem telefonu: 22 400 88 33 lub 577 454 333

Ирина Ратанюк
Ирина Ратанюк
2023-02-10
Шикарное место и шикарными подачами 🥰. Осьминог просто шикарный, дерут с угрем и сыром Филадельфия ❤️❤️❤️. Повару респект и официантам. Почти все в ресторане с Украины. Языкового барьера нет
Nick Kats
Nick Kats
2023-02-04
I mean WOW! I have literally been everywhere, travelled the world, visited a ton of Michelin starred restaurants, 1, 2 and 3 stars, but this place is 🔥. It blew all my experiences out of the water. Amazing service, beautiful settings, but the food… Oh My God… from the starters to mains to desserts, my friends and I (a tough crowd to please) have been simply rendered speechless. Not only a must visit. But a reason to visit Poland period.
Viktoriia Mishyna
Viktoriia Mishyna
2023-02-03
Как всегда супер!
Marcin Bartnicki
Marcin Bartnicki
2023-01-30
Rewelacja. Nienajdroższa ale za to najsmaczniejsza. Pod względem jakości potraw i sposobu podania, w zasadzie wszystkich dań i deserów, urzekła wytrawne serca i smaki każdego z moich gości. Gorąco polecam.

Administrator danych osobowych, którym jest Restauracja Willa Biała, Narbutta 10, Warszawa 02-564 Polska, NIP:9512506351, KRS: 0000856333, REGON:386855870 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu rezerwacji stolika w restauracji Willa Biała oraz kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do rezerwacji miejsca w restauracji Willa Biała wobec zainicjowanego przez klienta kontaktu oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rezerwacji i kontaktu, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.