|test
top

Pracujemy:

od wtorku do piątku 14:00 – 22:00

sobota 12:00 – 22:00

niedziela 12:00 – 21:00

poniedziałek – nieczynne

Rezerwacja online
-
-
Kontakt
Sending request ....

Potwierdzenie rezerwacji gwarantowane wyłącznie po zwrotnym kontakcie mailowym lub telefonicznym Managera.

emanuele nasonte
emanuele nasonte
2022-05-10
Super steak! In general really good food. The place is really pretty in the old Mokotow. The service is super nice. You spend in the average for the level of the restaurant and the location in general. Super reccommanded!
V M
V M
2022-05-03
Самый вкусный тар-тар в моей жизни, отличный ресторан, всем рекомендую посетить данное заведение
An G.
An G.
2022-05-02
Nigdy się nie zawiodłam. Zawsze oryginalne smaki. Miła atmosfera.
Roman Slobodyanyuk
Roman Slobodyanyuk
2022-05-01
Дуже смачно!
Krzysztof Kaminski
Krzysztof Kaminski
2022-05-01
Bardzo fajne miejsce. Menu może niezbyt rozbudowane. Zamiast oszałamiającej ilości dań mamy mniej, ale za to smacznych i pięknie podanych przez profesjonalną i uprzejmą obsługę, która doskonale orientuje się w niuansach podawanych dań i trunków. Chętnie tu wrócimy.
Food Reviews
Food Reviews
2022-04-23
English/Polish English: This is one of the top restaurants in Warsaw with high-end ingredients. Everything was cooked to perfection. You have variety of options to fit even the most sublime food critiques. The atmosphere is stiff, but the staff is friendly and smiling. Polish: Z pewnoscia jedna z najlepszych restauracji w Warszawie. Duza ilosc potraw, ktora zaspokoju nawet te najbardziej wymagajace gusta. Atmosfera jest bardzo sztywna z kijem w .. ale ludzie ktorzy tam pracuja potrafia sie usmiechnac.

Administrator danych osobowych, którym jest Restauracja Willa Biała, Narbutta 10, Warszawa 02-564 Polska, NIP:9512506351, KRS: 0000856333, REGON:386855870 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu rezerwacji stolika w restauracji Willa Biała oraz kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do rezerwacji miejsca w restauracji Willa Biała wobec zainicjowanego przez klienta kontaktu oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami.  Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rezerwacji i kontaktu, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.