|test
top
Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 

Wszystkie przyjęcia powyżej 10 osób organizujemy w środku restauracji ze względu na często zmieniającą się pogodę. Pomijając to goście zawsze mogą skorzystać z balkonów i tarasu ze stolikami, którymi też dysponujemy.

Ze względu na to, że mamy dość szeroką ofertę win i alkoholi oraz lojalne ceny w stosunku do naszego serwisu – nie mamy opcji wniesienia alkoholu własnego.

Jak najbardziej, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa personalizowany tort w dowolnym smaku. Mogą Państwo również przynieść swój tort (opłata za serwis tortowy wynosi wówczas 100 zł).

Jesteśmy w stanie zaoferować dekoracje ze świeżych kwiatów. Koszt jednego bukietu, który będzie stał na stole wynosi 120 zł, oprócz tego, za dodatkową opłatą możemy przystroić całą salę dekoracjami ze świeżych kwiatów.

Jak najbardziej, prosimy o podanie danych do faktury przed płatnością, na miejscu i od razu ją Państwu wystawimy. Fakturę wystawiamy na usługę gastronomiczną, na 8 i 23%.

Cena oferty obejmuje tylko jedzenie, napoje (woda, soki, kawa, herbata) i alkohol są rozliczane według spożycia Gości. Napoje, które oferujemy są wysokiej jakości, serwujemy naturalną kawę, parzoną w ekspresie, dlatego nie są one włączane do ofert przyjęciowych.

Tak, posiadamy krzesełka dla dzieci, a przewijak znajduje się w toalecie na parterze naszej restauracji.

Bardzo zależy nam na satysfakcji naszych Gości, w związku z czym chcemy wydawać wszystkie dania jednocześnie, aby Goście nie musieli czekać na zamówione dania zbyt długo, dlatego a’la carte przyjmujemy rezerwacje do 12 osób, powyżej tej liczby przyjmujemy rezerwacje proponując nasze menu ofertowe.

Jak najbardziej, posiadamy specjalnie opracowaną ofertę bufetową, która jest przygotowywana w formie fingerfood i ciepłych przystawek podawanych w bemarach, aby nie utraciły temperatury.

Niestety, ale nie jesteśmy restauracją śniadaniową i nie mamy w naszej ofercie śniadań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lunchowej dostępnej od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00. Ta oferta zmieniana jest co 2 tygodnie.

Pracujemy od wtorku do niedzieli od godziny 12:00 do 23:00. Zamówienia na kuchnię przyjmujemy do godziny 22:30

Jak najbardziej jest taka możliwość, po uzgodnieniu odpowiednio wcześniej wszystkich szczegółów.
Cena uzgadniana jest indywidualnie w zależności od Państwa potrzeb.
W przypadku przyjęć na co najmniej 80 osób zamknięcie całego lokalu jest konieczne.

Jak najbardziej jest możliwość wynajęcia rzutnika wraz z ekranem w naszej restauracji. Koszt wynajęcia wynosi 300 zł.

Tak, można podłączyć swój telefon lub inny sprzęt z wybraną muzyką przez przejście AUX.

Tak, jak najbardziej. Mogą Państwo przywieźć swoje dekoracje przed planowanym przyjęciem i udekorować stół według własnego zapotrzebowania, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Do każdej rezerwacji powyżej 6 osób jest wliczony serwis w wysokości 10%.

Potrzebna jest data, godzina, ilość osób, dane kontaktowe (mail, telefon kontaktowy) i imię i nazwisko.

Zachęcamy do kontaktu z managerem restauracji:

[email protected]

lub

tel. 500 064 810

który pomoże skomponować niepowtarzalne menu, dobrać odpowiednie trunki i z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.