|test
top

Kariera

Jeśli lubisz gotować, chcesz poznać świat smaków i zapachów „od kuchni” oraz uczyć się od profesjonalistów, czym jest najwyższa jakość obsługi klienta, dołącz do naszego zespołu już dziś!

Budujemy restaurację z renomą. Budujemy miejsce, do którego chce się wracać, dlatego zależy nam na osobach pracowitych, pełnych pasji i kultury osobistej, pragnących wraz z nami zgłębiać tajniki kulinarne. Budujemy zespół, który wie, jak ważna jest atmosfera i ile można osiągnąć dzięki wspólnemu zaangażowaniu.

Chcesz sprawdzić swoje możliwości? Wyślij CV* na adres:  [email protected], w tytule wpisując: rekrutacja – być może czekamy właśnie na Ciebie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).